logo_lewe
 
logo_prawe
2020-08-07     Donaty, Olechny, Kajetana     "Szukać prawdy kochać piękno, chcieć dobra, czynić najlepsze - to zadanie i cel człowieka." Moses Mendelssohn     * WITAMY NA STRONIE GMINNEGO OŚRODKA KULTURY W KAMIONCE WIELKIEJ *

6.02.2020 Kulturalne ferie

Kino, zajęcia koronkarskie i bibułkarskie to były zajęcia w GOK na czas ferii

Szydełko, bibuła i film

W okresie ferii zimowych Gminny Ośrodek w Kamionce Wielkiej zorganizował różne formy zajęć dla dzieci. Odbyły się warsztaty szydełkowania, podczas których uczestnicy poznawali podstawowe zasady szydełkowania. Ku zaskoczeniu prowadzących zajęcia okazało się, że dzieci szybko i dość dobrze poradziły sobie z szydełkiem i niesforną nitką. Rezultatem tych spotkań były wykonane przez młodych uczestników małe serwetki.

Kolejną propozycją dla dzieci był wyjazd do kina  na film pt. „Chłopiec i wilk”.

Ponadto zostały zorganizowane zajęcia z bibułą. Podczas nich uczestnicy dowiedzieli się, jak wykonać wiosenne kwiatki. Po zajęciach dzieci powróciły do domu z plonem ich pracy - bukiecikami własnoręcznie wykonanych krokusów.

W przeprowadzonych zajęciach dzieci się nie nudziły, miały okazję poznać, jak pracuje się z szydełkiem i bibułą i jakie wspaniałe dzieła mogą własnoręcznie wykonać. Być może niektórzy, będą mogli swoje hobby kontynuować w przyszłości.

We wszystkich tych zajęciach brały udział dzieci z Kamionki Wielkiej, Kamionki Małej i Królowej Polskiej.

Odwiedzin :
Kreator IAP - (C)opyright by Interaktywna Polska