logo_lewe
 
logo_prawe
2018-11-15     Amielii, Idalii, Leopolda     "Życie tylko dla samego siebie jest korozją osobowości". Wiktor Hugo     * WITAMY NA STRONIE GMINNEGO OŚRODKA KULTURY W KAMIONCE WIELKIEJ *

30.10.2018 Bajki

W sali GOK odbył się 27. Gminny Konkurs Opowiadania Bajek

 

Protokół z posiedzenia

Komisji Artystycznej XXVII Gminnego Konkursu Opowiadania Bajek

w Gminnym Ośrodku Kultury w Kamionce Wielkiej

dnia 30.10.2018 r.

 

Komisja Artystyczna w składzie:

 

Anna Łukasik – przewodnicząca

Kazimierz Ogorzałek – członek

 

po wysłuchaniu 40 wykonawców z placówek oświatowych i kulturalnych z terenu Gminy Kamionka Wielka po wnikliwej analizie jakości ich wykonania postanowiła przyznać następujące miejsca i nagrody:

 

w kategorii I                                                                                                                                                                                      

I miejsce otrzymała: Zofia Tuczyńska z ZSP w Kamionce Wielkiej za bajkę pt. „Kwoka”, autor Jan Brzechwa

 

II miejsce zdobyła:  Roksana Woźniak z ZSP w Kamionce Wielkiej za utwór „Wilk u dentysty” , autor Tadeusz Śliwiak

 

III miejsce otrzymał Jan Słaby z ZSP w Kamionce Wielkiej za prezentację utworu pt. „Chory kotek”, autor Stanisław Jachowicz

 

W tej kategorii zostało przyznane wyróżnienia dla: Filipa  Królewskiego ze SP w Królowej Górnej za utwór  Niegrzeczny Jerzyk” autor nieznany

 

w kategorii II

 

I miejsce otrzymał: Mateusz Jaworski ze  SP w Królowej Polskiej za bajkę pt. „Dzielny ołowiany żołnierzyk”, autor H.Ch. Andersen

autor I. Krasicki,

 

dwa drugie miejsca II miejsce przyznano: Zuzannie Basiaga  ze SP w Jamnicy  za bajkę pt.  „Parasol”, autor Maria Konopnicka, i Wiktoria Jasińska z ZSP w Kamionce Wielkiej za utwór pt. „Po co mrówkom buty”, autor Łukasz Dębski,

 

dwa III miejsca przyznano dla: Szymon Koziak ze SP w Królowej Górnej za utwór pt.  Dębowy dom”, autor Tony Wolf , i Amelia Pikuła  ze SP nr 2 w Kamionce Wielkiej za bajkę pt.  Kura co leczyła szczura”, autor K. Dziennik

 

 

 

w kategorii III

 

I miejsce przyznano Dominikowi Siedlarz z S.P. w Królowej Górnej za utwór „ Chłop i diabeł” ze zbioru Oskara Kolberga

 

II miejsca  przyznano Marii Kmak  z S.P. w Boguszy  za utwór „ Kot i Szczur” autora Jeana de La Fontaine

 

III miejsce zdobyli ex aequo Nikola Ząber ze S.P  w Królowej Polskiej za utwór

„ Bajka o zasmuconym smutku „ autor nieznany oraz Katarzyna Pogwizd  SP Nr 2 w Kamionce Wielkiej za bajkę pt. „Anioł”, autor J Ch. Andersen.

 

Na tym protokół podpisano i zakończono.

 

 

Kamionka Wielka, 30.10.2018 r.

 

Odwiedzin :
Kreator IAP - (C)opyright by Interaktywna Polska