logo_lewe
 
logo_prawe
2018-05-23     Leoncjusza, Michała, Renaty     "Wszelki gniew, wszelką nędzę i moc wszelką, złe losy zmoże, kto zbrojny miłością". Michał Anioł     * WITAMY NA STRONIE GMINNEGO OŚRODKA KULTURY W KAMIONCE WIELKIEJ *

31.08.2017 Pożegranie lata

Zamiast Festynu rodzinnego, odbyło sie pożegnanie lata przez grupy działające przy Gminnym Osrodku Kultury

 

Festyn Rodzinny lubiany przez wszystkich rodziców i dzieci 20 sierpnia br z powodu niesprzyjającej pogody niestety nie dobył się. W zamian 29 sierpnia na  estradzie w Kamionce Małej odbyła się zorganizowana przez Gminny Ośrodek Kultury impreza pn. nazwą „Pożegnanie wakacji”. Podczas tej plenerowej imprez zaprezentowały się uczestnicy: grupy wokalnej „Chcemy śpiewać”, Zespołu Regionalnego „Mały Skalnik”, grupy tańca nowoczesnego „Tańczyć ale jak?”. Atrakcjami festynu były konkursy zręcznościowe, które przeprowadziła Monika Klimek. Ponadto odbył się konkurs plastyczny w ramach projektu LIVE, nagrodami rzeczowymi. Siły utracone na wspólne zabawie podczas występów i konkursów  można było zregenerować, zajadając się kiełbaskami z grilla, które zasponsorował Zakład Masarski  Dariusza Kmaka z Kamionki Wielkiej.

Z tej imprezy pozostanie wiele zdjęć i dobrych wrażeń, dzięki czemu niecodzienna atmosfera tej imprezy zostanie na długo w pamięci wszystkich uczestników.

Odwiedzin :
Kreator IAP - (C)opyright by Interaktywna Polska