logo_lewe
 
logo_prawe
2019-05-23     Leoncjusza, Michała, Renaty     "Wszelki gniew, wszelką nędzę i moc wszelką, złe losy zmoże, kto zbrojny miłością". Michał Anioł     * WITAMY NA STRONIE GMINNEGO OŚRODKA KULTURY W KAMIONCE WIELKIEJ *

22.10.2014 Bajki

Ciekawe prezentacje można było wysłuchać na kolejnej 23. edycji Gminnego Konkursu Opowiadania Bajek, który odbył sie w Gminnym Ośrodku Kultury w Kamionce Wielkiej.

Protokół z posiedzenia

Komisji Artystycznej XXIII Gminnego Konkursu Opowiadania Bajek

w Gminnym Ośrodku Kultury w Kamionce Wielkiej

dnia 23.10.2014 r.

 

Komisja Artystyczna w składzie:

 

Bożena Patla – przewodnicząca

Grażyna Michalik – członek

Kazimierz Ogorzałek – członek

 

po wysłuchaniu  wykonawców z placówek oświatowych i kulturalnych z terenu Gminy Kamionka Wielka po wnikliwej analizie jakości ich wykonania postanowiła przyznać następujące miejsca i nagrody:

w kategorii I                                                                                                                                                                                          

Dwa I miejsca otrzymały: Malczak Oliwia ze SP Nr 1 w Kamionce Wielkiej za bajkę pt „Muzykalna karuzela”, autor Katarzyna Najman i Migacz Anna ze SP w Jamnicy za bajkę „Stefek Burczymucha”, autor Julian Tuwim.

 

Trzy II miejsca zdobyły:  Jawor Martyna ze SP w Królowej Polskiej za prezentacje utworu pt. „Trzy bułki”, autor A. Onichimowska  i Zofia Jaworska ze SP w Królowej Polskiej za przedstawienie bajki pt. „Psotny królik” autor nieznany oraz Kowalska Kamila ze SP w Jamnicy za utwór „Wilk i siedem koźlatek” braci Grimm.

 

 

III miejsca otrzymał: Patryk Siedlarz ze SP w Królowej Polskiej za prezentację utworu pt. „Modna kura”, autor nieznany.

 

W tej kategorii zostały przyznano wyróżnienia dla: Zuzanny Homoncik ze SP Nr 1 w Kamionce Wielkiej za bajkę pt „Psie smutki”, autor Jan Brzechwa

 

w kategorii II

 

I miejsce otrzymała Natalia Kos ze SP w Jamnicy za bajkę pt. „Słoń Trąbalski” Juliana Tuwima.

 

Dwa II miejsca przyznano: Sandrze Woźniak ze SP Nr 1 w Kamionce Wielkiej za bajkę pt „Pan Twardowski”, autor Elżbieta Sokołowska i Julii Górka ze Świetlicy Wiejskiej w Mszalnicy z utwór „Stary sułtan”, autor J.W. Grimm.

 

 

Trzy III miejsca przyznano: Oliwii Ślipek ze SP Nr 1 w Kamionce Wielkiej za bajkę pt „Kot w butach”, autor E.Szelburg-Zarembina, Gabrieli Biskupskiej ze SP w Mszalnicy za prezentacje bajki „Mysi królik i niedźwiedź”, autor J.W. Grimm i Faustynie Kruczek ze Świetlicy Wiejskiej w Mszalnicy za utwór „Roszpunka”, autor bracia Grimm.

 

 

w kategorii III

 

I miejsca  nie przyznano

 

II miejsca  otrzymał Piotr Kmak z GP Nr 1 w Kamionce Wielkiej  za utwór pt. „Szczur i żaba” autor Jean de La Fontaine

III miejsca zdobyła Kinga Homoncik  z GP Nr 1 w Kamionce Wielkiej  za bajkę pt.„Głupiec”  z legend litewskich.

.

Komisję bardzo cieszy popularność konkursu i udział młodych recytatorów, którzy po raz pierwszy wystąpili w tym konkursie. Cieszy wysoki poziom wykonawczy konkursu. Zachęcamy do dalszych poszukiwań ciekawego repertuaru. Komisja dziękuje wszystkim wykonawcom oraz ich opiekunom, nauczycielom  za ich przygotowanie do konkursu a organizatorom za sprawne przeprowadzenie konkursu.

Na tym protokół podpisano i zakończono.

 

 

Kamionka Wielka,23.10.2014 r.

 

Odwiedzin :
Kreator IAP - (C)opyright by Interaktywna Polska